Skup motocykli WSK, WFM, SHL, Jawa i MZ - Odkupimy motocykle PRL!

Kupimy każdy motocykl WSK, WFM, SHL, Jawa i MZ. Zapłacimy gotówką. Skupujemy stare motocykle z epoki PRL z obszaru całej Polski i na korzystnych warunkach !

 

Skup motocykli WSK, WFM, SHL, Jawa i MZ

Kupimy każdy motocykl WSK, WFM, SHL, Jawa i MZ.

Zapłacimy gotówką! Skupujemy stare motocykle z obszaru całej Polski. Przyjedziemy osobiście do każdej miejscowości w Polsce, nie ważne czy to Warszawa, Poznań czy Gdańsk. Płacimy uczciwe ceny ! Żeby wycenić wystarczy do nas zadzwonić, opowiedzieć o stanie technicznym oraz wysłać zdjęcia. Nie pozwól starym motocyklom rdzewieć w garażu. Sprzedaj je nam, a my damy im nowe życie !

 

Kupujemy do prywatnej kolekcji

Jako pasjonaci starej motoryzacji kupujemy motocykle dla siebie. Te odnowione zarejestrowane z dokumentami oraz te do odnowienia i bez dokumentów oraz do naprawy. Każdy motocykl dostaje u nas drugie życie !

 

Marki skupowanych przez nas motocykli


WSK 125 i 175 - Wszystkie modele jakie tylko powstały. Kultowy motocykl polskiej produkcji. Pierwsze WSK produkowane były już w 1955 r. Ostatnie zjechały z taśmy w 1985 r. Motocykl lekki, prosty w obsłudze i generalnie bezawaryjny, dobrze przystosowany do trudów polskich dróg. Oferujemy skup WSK 125 i 175.

WFM - Motocykle WFM to jedne z najbardziej popularnych motocykli czasów PRL. Były produkowane od 1952 r. Wyróżniała je prostota, niezawodność i niskie koszty produkcji. Produkcję motocykla zakończono w 1966 r. Chętnie kupimy każdy motocykl WFM.

SHL - Praktycznie od początku motocykle SHL zyskały dobre opinie użytkowników. Były chwalone za wykonanie na dobrym poziomie. SHL-ki górowały nad WFM lub WSK zarówno osiągami, jak i właściwościami jezdnymi. To wszystko przekładało się na duże zainteresowanie nabywców. Obecnie skupowane przez nas SHL uważane są za kultowe.

Jawa - Jawa 150, 250 i 350 to jedne z najbardziej znanych czechosłowackich motocykli. Budziły dużo skrajnych emocji. Z jednej strony Jawy były awaryjne, z drugiej za sprawą dźwięku silnika, mocy i prędkości maksymalnej stały się obiektem marzeń młodych motocyklistów.

MZ - MZ to gratka dla kolekcjonerów, takich jak my. Motocykle napędzane dwusuwowymi silnikami o oryginalnych kształtach cylindra i dekli karteru. Mają swój niepowtarzalny charakter. Odpowiednio zadbane były niezawodne. Chętnie kupimy każdy motocykl MZ.

 

Interesuje nas również pozostała stara motoryzacja jak np. motorynki, komarki i inne motorowery. Z przyjemnością odnowimy te motocykle!

Zapraszamy do kontaktu.