SKUP STARYCH MOTOCYKLI ! Kupujemy motocykle z PRL-u  i dobrze płacimy Nata-Auto

Jeżeli masz stary motocykl koniecznie skontaktuj się z naszym skupem starych motocykli. Tylko u nas najlepsze ceny, szybka wycena i odbiór. Skupujemy wszystkie stare motocykle bez wyjątku i to na terenie całego kraju. Płacimy gotówką. Jeżeli masz do sprzedania motocykl wyprodukowany przed 1988 r. właśnie znalazłeś idealnego kupującego, który dobrze go wyceni i zapłaci.

 

Skup starych motocykli - dojeżdżamy na terenie całego kraju! Jesteśmy pasjonatami starych jednośladów typu: WSK, SHL, WFM, JAWA, MZ, ROMET, MIŃSK. Proponujemy Państwu odkup starych motocykli z lat 1920-1990 r. które są w różnym stanie. Interesują nas idealne egzemplarze jak i te które trzeba odnowić, poświęcić im sporo czasu i serca. Jesteśmy po to aby przywrócić im dawny blask i wciąż były w pełni sprawne i jeżdżące. Skup starych motocykli to idealne rozwiązanie aby szybko sprzedać swój zabytek. Dziś dzwonisz - jutro sprzedajesz !

 

Znalazłeś kupującego, jakiego szukałeś.

Skupujemy wszystkie motocykle bez wyjątku – od ładnych, odrestaurowanych lub prawie nowych, aż po stare, do odbudowy, zniszczone i uszkodzone. Płacimy gotówką. Jeżeli masz do sprzedania motocykl, właśnie znalazłeś idealnego kupującego. Zamień swój stary motocykl na nowe pieniądze!

 

KLASYCZNE MOTOCYKLE Z PRL-U - Czyli to co kochamy najbardziej. Dla nas każdy stary i zabytkowy motocykl jest ważny. Czy wymaga naprawy, czy nie i tak chętnie go kupimy. Chcemy aby jak najwięcej pojazdów tego typu wróciło na Polskie drogi, kolekcjonerów motorów typu WSK, WFM, MZ jest co raz mniej, a wiele sprzętów koroduje gdzieś w piwnicach. Nie czekaj ze sprzedażą- Zadzwoń a się dogadamy !

 

3 powody, dla których nasz skup motorów uszkodzonych i do odbudowy powinien zwrócić Twoją uwagę.

  • Dobrze płacimy. Ty chcesz sprzedać stary – zniszczony lub odrestaurowany – motocykl i otrzymać za niego dobrą cenę. My jesteśmy zdecydowani, żeby go odkupić. To znaczy, że na pewno dojdziemy do porozumienia. Dlatego nie czekaj, tylko już dziś do nas zadzwoń, żeby porozmawiać o warunkach transakcji.
  • Gwarantujemy odkup i odbiór motocykli w całej Polsce. Innymi słowy, sami przyjedziemy do Ciebie. Bez względu na to czy Twoje miejsce zamieszkania to Kraków, Warszawa, Łódź czy Zakopane, województwie lubuskie, zachodniopomorskie czy warmińsko-mazurskie pojawimy się u Ciebie, żeby odkupić stary motocykl. Jedyne, co ty musisz zrobić, to do nas zadzwonić.
  • Twój stary motocykl może jeszcze otrzymać nowe życie. Twój używany motocykl nie jest już sprawny i pokrywa się warstwą kurzu w najdalszym kącie garażu? Zamiast patrzeć, jak niszczeje sprzedaj go nam. Kupujemy stare, uszkodzone motocykle, żeby przywrócić im dawny blask. Zajmujemy się tym każdego dnia, dlatego jesteśmy w tym najlepsi. Dzięki naszym umiejętnościom także Twój motocykl może jeszcze odzyskać dawną świetność i cieszyć pasjonatów motocykli, takich jak my.