Skup zabytkowych motorowerów i motorów - Dogadamy się!

Skup za gotówkę zabytkowych motorów i motorowerów! Kupimy każdą używaną motorynkę lub motorower – bez względu na to, czy chcesz sprzedać sprzęt marki Romet Pony, WSK, SHL, Ogar 200 i 205 czy też Komar.

 

Skup starych motorowerów i motorów

Masz do sprzedania stary motorower, motor albo motorynkę?

Nasz skup odkupi za gotówkę każdą używaną motorynkę lub motorower – bez względu na to, czy chcesz sprzedać sprzęt marki Romet Pony, Romet Ogar 200 i 205 czy też Komar. Jesteśmy miłośnikami starej motoryzacji. Chcielibyśmy aby wszystkie klasyczne motory były w jak najlepszym stanie i dlatego z przyjemnością je kupujemy i gruntownie odnawiamy do prywatnej kolekcji ! Chcesz wiedzieć, jak działa nasz skup motorów? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

                                                                                                                        

Jakie motorynki i motorowery kupi skup?

Skupujemy stare i zabytkowe motorowery oraz motory wszystkich marek, w tym Romet Pony, WSK, SHL, MZ, JAWA czy WFM to u nas chleb powszedni tzw. PRL :) Ogar 200 i 205 oraz Komar. Bez względu na stan techniczny pojazdów, to czy są kompletne, czy są zarejestrowane i z dokumentami czy wyrejestrowane. Sprawne czy też brakuje im jakichś części, zupełnie odnowione, świeżo odrestaurowane czy też uszkodzone – nasz skup chętnie złoży Ci ofertę zakupu. Interesuje nas każdy motor wyprodukowany przed 1988 rokiem.

 

W jaki sposób wyceniacie motory i motorowery?

Za kupowany sprzęt płacimy atrakcyjne ceny rynkowe. Cena, jaką Ci zaproponujemy zależy między innymi od roku produkcji, marki, modelu oraz stanu technicznego motocykla. Ważną rzeczą która podnosi znacząco wartość jest czy motor jest zarejestrowany i czy posiada jakie kolwiek dokumenty. Zawsze, bierzemy także pod uwagę cenę, jaką proponuje sprzedawca i staramy się aby każdy był zadowolony !

 

Jak działa skup starych motorynek?

Jeżeli masz do sprzedania motorynkę lub motorower po prostu do nas zadzwoń. Zapytamy Cię o rok produkcji motorynki, jej markę i model, a następnie, jeżeli będziemy zainteresowani kupnem, zaproponujemy cenę, po jakiej go kupimy. Jeżeli zdecydujesz się na sprzedaż przyjedziemy do Ciebie i zapłacimy gotówką w dowolnym miejscu w Polsce.

 

Czy prośba o wycenę motorynki jest równoznaczna z zobowiązaniem do sprzedaży?

Nie. Możesz przyjąć naszą ofertę, albo ją odrzucić. Ponieważ jednak ty chcesz sprzedać swój stary jednoślad, a my jesteśmy bardzo zainteresowani jego kupnem jest duża szansa, że uda nam się dojść do porozumienia i sfinalizować transakcję.

 

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji co dziennie, również w niedzielę i Święta od godziny 08:00 do 20:00. Jeżeli nie odbierzemy proszę o zostawienia wiadomości a na pewno się odezwiemy. Nie czekaj zadzwoń a na pewno się dogadamy!